Стихійних ринків у Хмельницькому поменшає.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ні – стихійним ринкам. Собаки та голуби біля Юності можуть переїхати у мікрорайон Лезнево. Місцевий нелегальний базарчик існує роками, тож до змін продавці живності звикають неохоче.  У міському управлінні торгівлі кажуть, на лезнівському базарі готові облаштувати місця для торгів. Поки ж  автівок та продавців на Староміській не меншає, тож правоохоронці та інспектори  періодично проводять попереджувальні рейди. Поки нікого не штрафують та згодом за торгівлю в недозволеному місці можуть скласти акт.

Стихійний ринок на Староміській існує давно. Тут можна придбати як породистих улюбленців, так і забрати маленького пухнастика  додому безкоштовно. Є тут навіть ятки з фруктами. Особливий сплеск продавців та покупців – у вихідні дні. Зручне розташування у центрі  міста та близькість автостанції роблять торги жвавішими. Тож ініціативу міського управління торгівлі перенести ринок у Лезнево тут сприймають неохоче.

Стихійну торгівлю у Хмельницькому  повністю ліквідувати буде непросто, визнають  міському управлінні торгівлі. Аби процес переселення цього ринку пройшов безболісніше, тут проводять попереджувальні рейди. Штрафами не лякають, лише просять проводити торгівлю  у дозволених місцях.

Адміністрація ринку, кажуть в управлінні , готова сприяти тому, аби продавці дотримувались усіх вимог торгівлі тваринами.

Торгівці поросятами, як каже Руслана Сідлецька, вже продають  живий товар на новому ринку.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.