Суддівський семінар з баскетболу у Хмельницькому

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Правила заслону, неспортивний фол та три кроки замість двох у пробіжці. У Хмельницькому відбувся суддівський семінар з баскетболу. Його учасники це – молоді арбітри з Тернополя, Івано-Франківська та, звісно, Хмельницького. А ось власним досвідом у суддівській спортивній практиці ділився рефері міжнародної категорії – Сергій ТислЕнко. Для молодих колег він розповідав про найактуальніше у баскетболі – правила пробіжки, заслон, гру без м’яча та неспортивний фол.

Нещодавно у Хмельницькому відбувся суддівський семінар для молодих арбітрів. Його учасники це – майбутнісуддіабо ж тільки початківці з Тернополя, Івано-Франківська та, звісно, Хмельницького. А ось роль лектора дісталася СергіюТисленку.

Сергій Тисленко – арбітр міжнародної категорії та професіонал своєї справи. З молодими колегами вирішив поділитисявласним досвідом у суддівській спортивній практиці.

Валерій Халавчук, до прикладу, на семінар прийшов, аби дізнатися більше про гру без м’яча. Втім, зізнається, молодий суддя, усе, що розповідає Сергій Тисленко – цікаво та пізнавально.

А тому, каже Валерій, послухати того, хто у суддівській практиці – професіонал, – корисно. Більше того, на семінарі для молодих арбітрів говорили про найактуальніше у баскетболі – правила пробіжки, заслон, гру без м’яча та неспортивний фол.

А ось вивчити правила це ще не означає бути професіоналом, переконаний Сергій Тисленко. Окрім знання, потрібно любити справу, якою займаєшся і, звісно, бути об’єктивним.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.