У Хмельницькому вперше презентували реєстри відкритих даних

217

Хто тут будується або звідки взявся МАФ… У Хмельницькому презентували перші реєстри відкритих даних. Такий крок у міськраді називають безпрецедентним, адже для будь-якого користувача відтепер стала доступною інформація скажімо про комунальне майно, МАФи чи дозволи на будівництво у місті. Всього, поки що у тестовому режимі, працюватиме дев’ять реєстрів.

Це – один із дев’яти доступних натепер реєстрів відкритих даних, котрий можна знайти на сайті Хмельницької міської ради. Йдеться про проект MyCity – він поки що працює у тестовому режимі. Крім містобудівних умов та обмежень тут можна знайти і комунальне майно, і МАФи, і дороги, і дитячі майданчики.

На проект вже виділили півмільйона – переважно для технічного забезпечення. Та це ще не кінець , бо в мерії переконані, проект – унікальний для України, адже тепер відкриті списки, раніше посадовці ховали подалі від чужих очей.

Дев’ять реєстрів представили нині, в роботі ще чотири. Крім того, можуть з’явитися й більш ранні дані. До прикладу у розділі архітектури зараз можна побачити інформацію про будівництво починаючи лише із червня цього року.

Усе це стане можливим,якщо проект отримає перемогу, а отже фінансування у національному конкурсі ІТ-проектів, що відбудеться сьомого вересня.