У компанії «Vitagro» підбивають підсумки року.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Робота і свято.  Наближення Нового Року – це чудовий час поглянути на досягнення. Вже гарною традицією стало зібрання працівників групи компанії «Vitagro». На святковому концерті усі разом мали змогу згадати ті приємні моменти, які вдалося реалізувати у 2017-у, спільно підбити підсумки зробленої роботи за рік та будувати плани на майбутнє.

Група компаній «Vitagro»  була заснована тринадцять років тому. Все починалося з  маленького підприємства, яке розрослося  до рівня найпотужнішого агрохолдингу Хмельниччини. Над досягненням таких результатів працював кожен робітник компанії. І вже традиційно у обласній філармонії збираються усі, аби відзначити досягнення року, що минає.

Завітав на урочистості і голова Хмельницької  обласної ради, аби привітати усіх працівників групи компанії «Vitagro» і розповісти про важливі досягнення перед областю. Нічого не дається легко – зазначає Михайло Загородний.  Та аграріям вдається завдяки наполегливій роботі показувати хороші результати.  Окрім виробництва продукції вони дбають про добробут людей, які проживають у тих населених пунктах, де працює компанія «Vitagro». Тільки за 2017 рік на розвиток сільських територій було спрямовано більше ніж 15 мільйонів гривень.

Нині у виробництві охоплені різні сектори аграрного бізнесу. Стабільно спостерігається ріст і розвиток компанії.  У цьому допомагає інноваційний погляд керівництва та працівників. Щороку продовжується позитивна тенденція до збільшення обсягів виробництва та реалізації якісної продукції.

Дарувала новорічний настрій для працівників агрохолдингу запрошена зірка Ірина Федишин.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.