У рекреаційному центрі «Берег надії» влітку оздоровлюються діти армійців, а восени та навесні військові з родинами.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Розваги, екскурсії, яскраве дозвілля, а ще реабілітація та іпотерапія – усе це у центрі «Берег надії», що за кілька десятків кілометрів від Хмельницького. Сюди приїздять учасники антитерористичної операції разом із родинами. Кажуть, тут є все аби відволіктися від армійських буднів та провести час у колі сім’ї.

Пані Наталя відпочиває у центрі «Берег надії» разом із родиною. Її чоловік виконував завдання у зоні проведення антитерористичної операції. Коли він повертався із зони АТО – зустрічали всією сім’єю. Війна стала випробуванням не лише для вояка, але й для всієї його родини.

У рекреаційному центрі «Берег надії», що у селі Головчинці, за кілька десятків кілометрів від обласного центру влітку оздоровлюються діти армійців, котрі воювали на Донбасі, а восени та навесні військові з родинами. Кажуть, намагаються створити максимально комфортні умови для вояків.

У «Березі надії» працює лікар-реабілітолог. Для кожного тут розробляється індивідуальна програма тренувань на весь час перебування на відпочинку. Займаються, як чоловіки, так і жінки, протягом години кожного дня. Аби не нашкодити непідготовленому організмові, навантаження на початках даються мінімальні.

Ще однією розвагою, як для дітей, так і дорослих – це заняття іпотерапією. Руслан Шуляк, сам пройшов антитерористичну операцію, тож знає, як воно – повертатися до мирного життя. Його катання на верховому коневі добряче заспокоює.

Робота з військовими, котрі пройшли Донбас, так і з членами їхніх родин потребує особливої уваги. Тут на допомогу психологам стають свіже повітря, природа, а головне час проведений з родиною, найкращі ліки від спогадів війни.

За словами радника міського голови з питань учасників АТО Ігоря Олійника нині охочих відпочити у «Березі надії» не бракує. Оздоровлення для атовців, та членів їхніх родин безкоштовне. Щоправда, лише для тих, хто має хмельницьку прописку.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.