Вчителька з Хмельниччини стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

28 квітня завершився конкурс педагогічної майстерності вчителів біології, інформатики, музичного мистецтва та початкових класів. Цей конкурс започаткоано ще у 95 році. І з тих пір кожний український педагог прагне отримати почесне знання «кращого вчителя року». Цьогоріч під час конкурсу, вчителі  мали  унікальну можливість вдосконалити свої професійні досягнення, проявити творчу майстерність і отримати справжнє задоволення від спілкування з колегами-однодумцями. Серед конкурсантів була і вчителька з Хмельниччини. Яке місце зайняла наша землячка та з якими труднощами стикалась на конкурсі знають наші журналісти.

Наприкінці  квітня відбулося урочисте закриття третього заключного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017». У конкурсі взяли участь педагоги зі всієї України. Більше, ніж півроку вчителі змагались за звання найкращого. Взяла участь у конкурсі і вчитель молодших класів з Хмельниччини. Пані  Олена працює педагогом з 2003 року. Каже, до участі в конкурсі її спонукало бажання поділитись своїми педагогічними знахідками та отримати досвід у своїх колег з інших міст.

Конкурс проходив у три тури: на районному рівні, обласному та Всеукраїнському. Педагоги проходили тести з фахової майстерності, розробляли завдання для учнів, аналізували шкільні підручники, проводили майстер-класи, де демонстрували свої вміння та проводили уроки на задану тематику. Олена Григорівна каже, складнощів із завданнями практично не виникало. Важко було – морально.

Тож у конкурсі Олена Козлюк посіла почесне третє місце, і стала першою з Хмельниччини вчителькою молодших класів, яка досягла таких високих результатів у Всеукраїнських змаганнях педагогів.

Пані Олена намагається постійно розвивати свої найкращі якості: терпіння, інтелігентність, освіченість, тактовність, уважність, ерудованість, на гарному рівні володіти технічними засобами та сучасними освітніми новинками. Адже професія вчителя – це завжди пошук, сумнів, тривога і співпереживання. А натхнення черпає в своїх маленьких учнях. Каже, успіхи дітей для неї – найвище визнання.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.