Вирубка лісу: Гвардійська громада проти

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Одні проводили планову вирубку лісу інші проти цього.  Активісти Гвардійської громади заблокували вирубку лісу у селі НемИчинці, адже переконані, вона – незаконна. Лісівники усе спростовують, показують дозвільну документацію з усіма необхідними підписами та печатками. А відтак, кажуть, вирубка лісу – планова та дозволена

Майже гектар лісу – під вирубку. Гвардійська громада стала на захисті зелених насаджень. Мовляв, півстоліття тому самі ж люди ці дерева насаджували, тепер душа болить, коли їх працю знищують.

Як наслідок у лісі заблокували вирубку, а на виїзді у прямому сенсі собою перекрили рух вже завантаженої дровами автівки.

Якщо у селян – своя правда, то у лісівників – своя. Усі дозвільні документи вони мають: товаро-транспортна накладна, план вирубки, ще кілька папірців та найважливіше – лісорубний квиток – усе на руках.

Працюють законно, кажуть у лісництві, мають дозвільну документацію та усі дерева біркують. Це означає, що можна відслідкувати, куди потрапить та чи інша деревина та скільки за неї заплатять. Окрім того, наголошують, це – планова вирубка, тобто не їх забаганка, а вимога часу.  Єдине, де недопрацювали, це – комунікація.

Через таке, на перший погляд, невеличке непорозуміння та, у першу чергу, брак комунікації, і розгорівся великий конфлікт. На вуха Гвардійська громада поставила ледь не усю область.

Ті кілька соток, які лісівники вже вирубали, обіцяють окультурити, прибрати та засадити новими деревами.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.