Візит в. о. голови Державної служби України з безпеки на транспорті на Хмельниччину

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Сім мільйонів гривень у держбюджет. Таку суму штрафів за перевищення ваги вантажу сплатили недобросовісні перевізники минулого року. Про це нині під час робочого візиту на Хмельниччину заявив В’ячеслав Дідківський – виконувач обов’язків голови Держслужби транспорту. Всього ж інспектори відомства нарахували півтора мільйона євро штрафних санкцій, майже стільки ж нарахували й за вісім місяців цього року. Як бачите: різниця між нарахованим і фактично сплаченим разюча, а все через зволікання у судах. Аби уникнути й цієї біди кожен інспектор нині отримав відеореєстратор. А вже від кінця вересня на Хмельниччині в додаток до єдиного габаритно-вантажного комплексу з’являться ще три – європейського зразка.

Більш як тонна перевантажу. Після зважування про це дізнався пан Олександр. Він – водій перенавантаженого будматеріалами автомобіля. Проти штрафу, якщо випишуть, каже, не буде.

Будівельні матеріали –  пісок щебінь та збіжжя – зерно й насіння – ось найчастіше наповнення перевантажених автомобілів. Часом перевізники просто втрачають совість: втричі перевищують дозволену норму. За це платять штрафи. Найбільший за останній час – вісім тисяч євро в Миколаївській області. Аби перевіряти таких недобросовісних перевізників на Хмельниччині зокрема почали зводити спеціальні майданчики для габаритно-вагового контролю.

Таким чином на Хмельниччині до кінця року запрацює ще три комплекси габаритно-вагового контролю. Це щонайменше допоможе збільшити надходження до бюджету від штрафів за перевантаження, а може й навчить перевізників не пиляти гілку, на якій сидять – не псувати доріг, по яких пересуваються.

Крім того на Хмельниччині впроваджують пілотний проект з відеореєстрації.

Кожен із дванадцяти інспекторів Укртрансбезпеки в області отримав такий набір. За словами керівника служби саме хмельницькі інспектори ініціювали запровадження відеофіксації їхньої роботи.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.