Як хмельничани у туризмі змагалися

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Пройти десятки кілометрів, переправитися через річку або яр та зійти на вершину гори. Узимку ці перешкоди діти гуртка пішохідного туризму долають у штучно створених умовах, а ось влітку випробовують себе у природніх. Власне, перші у цьому році міські змагання з пішохідного туризму відбулися цими вихідними.

Ось цю смугу перешкод Влад Захарчук подолав утричі швидше, аніж дозволяється. І це при тому, каже турист, що саме цю комбінацію проходить вперше.

А ось фізична підготовка у пішохідному туризмі не те що бажана, а вкрай необхідна. Тому справжній турист знає не лише весь спортивний інвентар, а й має відмінну фізичну форму.

Знання та підготовка – як дві сторони медалі. Без однієї з них подолати десятки кілометрів, переправитися через річку або яр чи зійти на скалу практично неможливо. Тому ці перешкоди діти долають навіть узимку, щоправда у спортзалах, а ось влітку випробовують себе у природніх умовах. Власне, перші у цьому році міські змагання з пішохідного туризму відбулися цими вихідними. Усіх учасників, а їх більше півсотні, поділили на три групи: старшу, середню та молодшу.

А та команда, яка найкраще справиться з перешкодами, захищатиме честь міста на рівні області. А це, кажуть самі туристи, насправді мотивує. Та окрім цього, називають ще ряд плюсів пішохідного туризму.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.