Як втілюють медреформу в хмельницьких ОТГ?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Двісті амбулаторій на область. На Хмельниччині працюють над реформуванням медичної галузі. Так нещодавно створили мережу медичної первинки. На область передбачили 42 міські і 154 сільські лікарські амбулаторії. Кожна має обслуговувати від півтори до двох тисяч клієнтів-пацієнтів і розташовуватися на відстані до семи кілометрів від центру. Активно до роботи взялися в об’єднаних територіальних громадах. Чи до снаги їм ця робота обговорили голови громад із керівництвом області у Центрі підтримки розвитку місцевого самоврядування.

Любов Гула – голова Наркевицької ОТГ. Раніше наркевиччани підпорядковувалися Волочиську і там отримували медичні послуги. Нині ж – одержали автономію, але й досі не мають ладної амбулаторії. Минулого року приміщення  трохи підрихтували.

Кажуть, на це піде два місяці. Одним сімейним лікарем не обійдеться, ще у штаті є педіатр та терапевт, тож норму у дві тисячі населення на одного лікаря тут витримають. Це – маленька тергромада, а от Дунаєвецька міська – одна із найбільших: тут проживає майже 38 тисяч подолян.

Іще одну амбулаторію побудують заново у Рахнівці, бо згідно із законодавством люди не повинні проїздити до найближчого мед закладу більше, як сім кілометрів.

Всього на території області планують звести з нуля дев’ять амбулаторій.

Та закликають владу на місцях брати активну участь у медреформі.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.