«Ярмарок професій» у Хмельницькому

448

Презентація освітніх послуг та майстер-класи від навчальних закладів. У Хмельницькому відбувся вже двадцятий в області «Ярмарок професій». Більше двох з половиною десятків вишів та професійно-технічних училищ області пропонували фах. Учні з-понад тридцяти шкіл обирали майбутню спеціальність. Для тих, хто ще не визначився з професією, фахівці центру зайнятості проводили онлайн-тестування та профорієнтаційні ігри.

При вході усіх зустрічають з музикою.

Єдине, що гості не прийшли у справах мистецьких. Це – учні і вони обирають професію.

Презентація освітніх послуг та майстер-класи від навчальних закладів. Таким видався вже двадцятий в області «Ярмарок професій». Більше двох з половиною десятків вишів та професійно-технічних училищ області пропонували фах. Учні з-понад тридцяти шкіл обирали майбутню спеціальність.

Сніжана Нікіфорова професію обрала ще півтора року тому. Тож, зараз навчається на кондитера. До своєї спеціальності припрошує й інших.

Від креативу до точності. Сьогодні Богдан Скопін – вже лаборант у Політехнічному коледжі, а донедавна ще був студентом. Чотири роки юнак опановував фах інженера-механіка. Саме ця спеціальність, каже, відкриває багато можливостей.

Медицина, кулінарія, мистецтво та навіть військова справа. Свої спеціальності пропонували як виші, так і професійно-технічні навчальні заклади зі всієї області. Обирали учні. Частина школярів з майбутньою професією вже визначилася, інша ще думає .

А для тих, хто ще не визначився ким бути у майбутньому, фахівці центру зайнятості проводили профорієнтаційні ігри, а також онлайн-тестування. У такий спосіб, кажуть у службі, визначають професійну спрямованість школярів та допомагають обрати потрібну професію.