За незаконно зрубану ялинку – до 2 тисяч штрафу

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Більше десяти тисяч ялинок на свята. Стільки новорічних атрибутів для містян запасло лісове господарство краю. Придбати зимову красуню можна вже за декілька днів. Продаватимуть ялинки майже у всіх мікрорайонах міста, втім найбільша торговиця – традиційно, у центрі. Цьогорічні ціни, обіцяють лісівники краю, не те, що по кишені не вдарять, а приємно здивують. Так за вічнозелене деревце доведеться заплатити від кількох десятків до кількох сотень гривень. А ось за незаконно зрубану ялинку і кілька тисяч.

На новорічні свята хмельничани будуть з ялинками. Принаймні, у цьому переконує лісівники краю. Цього року для містян вони запасли більше десяти тисяч зелених красунь.

А придбати живу красуню можна буде за декілька днів. Цьогорічні ціни, обіцяють лісівники, не те, що по кишені не вдарять, а приємно здивують.

Якщо на ярмарку за новорічну красуню доведеться заплатити від кількох десятків до кількох сотень гривень, то за незаконно зрубану ялинку – і кілька тисяч.

Тобто вигідніше все таки купувати ялинку на ярмарку. Продаватимуть красуні майже у всіх мікрорайонах міста, втім найбільша торговиця – традиційно, у центрі.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.