Земля у «MASLO». Сергій Панасенко презентував нову інсталяцію у хмельницькому арт-центрі

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Земля у «MASLO». Сергій Панасенко презентував нову інсталяцію у хмельницькому арт-центрі. Вона – цілісна, та зорово складається із кількох частин. Так, мабуть основною локацією виступає величезна купа землі на підлозі арт-центру. Її, від простору для глядачів, відділяють колони із «поезією». Крім чорнозему,експозицію доповнюють  розміщені на стінах з десяток картин виконаних фарбою із балончика…

Скульптура, поезія, живопис… Кілька видів мистецтва і всі змінені до непізнаваності. Новою виставкою «Pro:Act» митець Сергій Панасенко вирішив вразити хмельничан. Перше, що вражало відвідувачів – кількатонна купа землі посеред арт центру. Із неї нібито виростають дерева, а чорнозем всипаний зерном.

0163А ось тут, мабуть, найяскравіше прослідковується символізм розмитості меж між живим і мертвим. Усе в цій виставці побувало на контрастах і відсиланнях до попередніх мистецьких досвідів художників ХХ сторіччя. І так само кожен глядач у інсталяції здатен побачити щось своє, залежно від власного досвіду.

Крім того, інсталяція містить кілька десятків людських фігурок із тирси та ебонітової смоли. Вони – рухомі. Кожен відвідувач може взаємодіяти із цими скульптурами. Це – ще одна особливість виставки.

І, коли у арт-просторі хмельничан привчають до сучасної мистецької культури, то на горі, усіх відвідувачів арт-центру привчали до культури споживання грильованої їжі. Тут розмістили цілу презентаційну зону, де кожен міг приготувати собі їжу до смаку.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.