Хмельницькі правоохоронці затримали групу чоловіків, які виготовляли зброю на одному із місцевих підприємств

1052

Хмельницькі правоохоронці затримали групу чоловіків, які виготовляли зброю на одному із місцевих підприємств. Без відома керівництва структури у позаробочий час трійко винахідливих кам’янчан зорганізували власне виробництво. Про нього наприкінці 2017-го дізналися сбушники. Заручившись підтримкою поліцейських, протягом 3 місяців силовики документували злочин. Провели ряд контрольних закупок. Під час останньої якраз і взяли зловмисників на гарячому.

Виробників зброї правоохоронці відстежували протягом 3 місяців. Робоча група у складі сбушників та копів провела не одну контрольну закупку, аби задокументувати злочин.

Затримання виробників зброї проводили за участю кордівців. В поліції кажуть, зловмисники були озброєними, а, отже, небезпечними.

Виробництво зорганізувало троє чоловіків на території одного з підприємств краю. Зброю виготовляли в позаробочий час і без відома керівництва, кажуть копи. Усі затримані виявились кам’янчанами.

Після затримання групи злочинців, правоохоронці провели близько 20 обшуків. Під час них в зловмисників виявили цілий арсенал зброї.

Наразі трійці підприємців оголосили про підозру й обрали міру запобіжного заходу. Усі вони перебувають під вартою. За скоєне їм світить від 2 до 7 років позбавлення волі.