Карантин «вихідного дня»: правоохоронці виявили майже 80 порушень карантинних обмежень

У рейдову групу входять представники поліції, держпродспоживслужби, санепідемстанції

273

ВСЕ ВІДЕО НА НАШОМУ КАНАЛІ

На минулих вихідних на Хмельниччині працювала рейдова група, яка перевіряла наскільки жителі міста та підприємці дотримуються карантинних обмежень.

За 2 вихідні дні на Хмельниччині зафіксували 78 порушень, зазначають у СК ГУНП області.

Щодня по всій Хмельницькій області будуть продовжувати працювати рейдові групи, які будуть проводити роз’яснювальні роботи з представниками торговельних центрів, ринків та магазинів. Також вони будуть штрафувати та перевіряти дотримання усіх карантинних норм.

«Усі ми добре розуміємо, що у сфері торгівлі на Хмельниччині працює дуже багато людей. У нас функціонує чимало ринків. Але є Постанова Уряду, яку всі мають виконувати, Тому ми намагаємось знайти компроміс, наприклад, шляхом перенесення санітарних днів на вихідні», – коментує заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП в Хмельницькій області Тарас Гуменюк.

Нагадуємо, що карантин «вихідного дня» буде тривати до 30 листопада 2020 року. У Постанові Кабміну зазначено,що працювати під час карантину «вихідного дня» можуть лише ті установи, де не менше 60% території призначене для для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами.