275 тисяч на книгу : влада обласного центру не лише купує ,а й видає українське.

432

275 тисяч на книгу: влада обласного центру не лише купує ,а й видає українське. Наприкінці 2017-го в місті прийняли спеціальну програму, котру успішно реалізовують. За рік минулий власними силами в управлінні культури придбали та видали 17 книжок. У році поточному, обіцяють ,буде більше.

17 книг на 275 тисяч гривень. В обласному центрі активно купують та видають українське.

Іще одна гордість бюджетного книговидання – праця Кузьми Матвіюка «І ми цей шлях пройшли». Кажуть, історично-документальне видання користується неабияким попитом у міських читальнях.

Ознайомитися із книгами, виданими за кошти міського бюджету можна у бібліотеках. Купити їх не можна – забороняє закон.

Цьогоріч і видань, і закупівель, кажуть в управлінні культури, буде в рази більше. Адже в бюджеті на українську хмельницьку книгу передбачили майже 400 тисяч гривень. Бажаючим надрукуватися безкоштовно слід написати відповідну заяву й подати свій твір на розгляд координаційної ради, котра якраз і визначає яку книгу пускати в друк.

Цьогоріч, кажуть в місцевому управлінні культури, акцент робитимуть на дитячій літературі. Кажуть, її справді не вистачає. Вітатимуть й книги художнього, суспільно-політичного та патріотичного спрямування. Хоча, додають, насправді жанр та вид літератури не мають значення ,головне, аби робота була цікавою.