Чорні технології проти лідера парламентських перегонів

798

Чорні технології у дії. Усього за кілька днів до голосування певні кандидати зрозуміли, що чесно виграти вибори їм не вдасться. Тож взялися за розповсюдження матеріалів, у котрих оббріхують своїх опонентів. Ніч на 18 липня, місто Волочиськ. Пан Олександр помічає молодиків, що розкидають містом незрозумілі газети. І звертається до правоохоронців.

Під час огляду поліціянти виявляють у багажнику авта затриманого кілька упаковок такої собі преси. Газета під назвою «Резонанс» основним героєм публікацій якої є кандидат у народні депутати по 188 виборчому округу Сергій Лабазюк. Затриманому водієві Роману Копитку спілкуватися не хочеться.

До слова, затриманий Роман Копитко мешканець Хмельницького. Що чоловік робив вночі у Волочиську із повним багажником контрагітації здогадатися не важко. Тож правоохоронці доправляють його до районного відділу.

Вже вранці поліціянти дають більш розлогі коментарі. «Чорні» агітатори працювали не лише у Волочиську та навколишніх селах. Затримали їх бригаду і у Хмельницькому районі. До слова, видання, що розповсюджували, згідно офіційних документів не існує.

Тож усе написане та надруковане просто фікція, чергова технологія, аби заробити сумнівні бонуси за кілька днів до голосування. У законодавстві все чітко прописано: такі дії тягнуть за собою відповідальність, і не лише адміністративну.

Наразі затриманий дає свідчення та називає ключових виконавців та замовників чорного піару на кандидата.