5 незвичайних ознак психопата, що можуть багато розповісти про людину

3

Як зазначають психіатри – “Здорових людей немає, є недообстежені”. У мозку кожного з нас є багато комплексів, стереотипів, фобій та багато чого іншого. І все це вкладається в рамки норми. Тому як різниця між звичайною людиною і маньяком, який бере ножа і йде вночі різати перехожих – дуже не виразна. Однак є особливі ознаки психопата, які можуть на них натякнути.

Любов до гіркого смаку

Будь-яка істота знає: “Гірше – небезпечне і отруйне”. Але тільки не психопат. Для нього це щось на кшталт виклику. “Як це так, якась рослина буде мені вказувати, що його їсти не можна!”. Гірка кава, гірке пиво, надто велика кількість спецій – усе це ознаки присутні майже всім психопатам. До такого висновку дійшли дослідники з Австралії, котрі вивчають спосіб життя людей з цим діагнозом.

Розмови про їжу

Бачите людину, яка постійно обговорює, що вона нещодавно куштувала і навіть  показує світлини з їжею? Можливо, поруч з вами психопат. Річ у тім, що такі особистості буквально сконцентровані на реалізації нижніх рівнів класичної піраміди Маслоу. Їжа, секс, домінування – це їх основні інтереси, котрі вони можуть обговорювати годинами. Заради свого задоволення вони можуть здійснити все, що завгодно. Цікаво, що ця концентрація співзвучна з високим рівнем інтелекту.

Нічний спосіб життя

Так склалось, що ніч для людей завжди була особливим часом, коли традиційні “наручні суспільства” послаблювались. Нічний спосіб життя автоматично асоціюється з чимось антисуспільним. Є й інший момент – нічний спосіб життя вказує на перебій у біоритмах, які швидше за все, порушуються внаслідок гормональних зрухів. Це часто зустрічається у психопатів. Вдень це напівсонна людина, вноча людина, яка діє в звичайному для себе способі.

Схильність до творчості

Хтось з психіатрів колись мовив, що всіма найбільшими шедеврами суспільно зобов’язано людям з нарцисичним розладом особистості. А це – одна з класичних ознак психопата. Коли людина, вважає себе вищою за інших, вона шукає способи це довести. Тому психопатія часто супроводжується талантом. Суть у тому, щоб помічати те, чого не помічають інші.

Зв’язок з колишніми

Психопати не люблять змінювати своє життя і модель поведінки. Саме тому вони неохоче відпускають людей зі свого життя. Їм простіше прикинутись і розійтися друзями, аніж зізнатися, що необхідно щось змінювати. Крім того, від колишніх можна отримати багато приємностей, наприклад, підтримку, пораду, співчуття. Однак лише психопати не придивляються чи приносить таке спілкуванняя користь іншій людині.

Джерело.