Не працював – плати: підприємці ринку «Сумс» вимагають зменшити ціну оренди за карантин

280

Не працював – плати: підприємці ринку «Сумс» вимагають зменшити ціну оренди за карантин. Адже, кажуть, січневий локдаун став для них занадто дорогим задоволенням. Пропрацювавши менше як тиждень – за місце заплатили сповна. Додають, така позиція керівництва. До слова, як переконують люди, вона різниться від інших ринків, адже на багатьох орендну плату людям таки скостили.

Пані Ольга на ринку вже довгі 15 років. Зізнається, так важко, як зараз, підприємцям не було ніколи. Торгів немає, плюс карантин. Хмельницький речовий поступово занепадає. Пан Олексій, до прикладу, за тиждень роботи не продав навіть на гривню.

Підприємці скаржаться, попри те, що не заробляють, платити за місце мусять. Причому навіть за час простою. Січневий локдаун, кажуть люди, їм таки влетів у копійку.

Люди кажуть, неодноразово спілкувалися з керівництвом свого ринку – просили не скасування орендної плати, а хоча би знижку. Натомість отримали відкоша.

Чому люди мають платити по повній, представник адміністрації ринку пояснює дуже просто. Державної допомоги жодної, а, отже, тому мають працювати собі у збиток.

Пан Валерій пояснює, наразі чекають на допомогу від міста. Якщо ринкам відмінять податок на землю – будуть думати що робити з людьми.

В асоціації хмельницьких ринків переконують, і справді чекають чергової сесії. Настроїв підприємців не розуміють, адже, як і пан Валерій переконані, підприємцям – добре, погано ринкам.

До слова, кілька днів тому міський голова заявив, ринкам обов’язково відмінять і орендну плату, і земельний податок рівно за 15 днів локдауну. Зважаючи на це, керівництву ринків Олександр Симчишин рекомендує переглянути й нарахування для підприємців.

На секторі Бартеру комунального ринку, каже міський голова, підприємців уже потішили. За січень з людей взяли хіба що за охорону.


Widget not in any sidebars