80 років дороги до дому. На Хмельниччині перепоховали останки загиблого солдата під час боїв за Київ у Другій світовій війні

246

Вісімдесят років– і, нарешті, на рідній землі. Вихідними у селі Осташки Чорноострівської громади пролунав військовий салют в честь загиблого під час боїв Другої світової війни Віктора Зозулі. До цього часу рідні солдата вважали, що він зник безвісти. Як вдалося знайти рештки воїна?

Відголоси Другої світової війни лунають і досі. Днями у селі Оташки перепоховали рештки місцевого жителя, котрий загинув в боях. Віктор Зозуля у далекому 1941 пішов на фронт, тоді йому було 20-ть. Проте після цього ніякої звістки у рідних про його долю не було. Лише лист – що солдат зник безвісти.

На початку року під час розкопок під Києвом пошуковці натрапили на військову каску. Далі знайшли решки солдата. Індефікувати його дозволив медальйон.

Попрощатися із односельчанином прийшло чимало місцевих мешканців. Спочатку його відспівали у місцевому храмі. Далі під звуки військового салюту бійця захоронили на місцевому кладовищі.

Віддати честь вояку, котрий боронив Україну, прийшов помічник народного депутата Сергія Лабазюка.


Widget not in any sidebars