Апеляційний суд покарав хмельничанина, котрий “нагрів” дві родини на 2,5 мільйонів гривень

Шахрая засуджено до шести років позбавлення волі з конфіскацією майна

422

Хмельницький апеляційний суд залишив у силі вирок хмельничанину, котрий шахрайськими діями ошукав дві родини на 2,5 мільйонів гривень. Про це повідомила прес-служба обласної прокуратури Хмельницької області.

За матеріалами досудового розслідування подія трапилася ще у 2015 році. Тоді 26-річний житель обласного центру шахрайськими методами заволодів коштами людей на загальну суму 2,5 мільйонів гривень. При цьому аферист приставився людям валютчиком. Аби створити видимість надійного партнера, зловмисник заздалегідь демонстрував своїм “клієнтам” наявність у нього валюти та провів разом із ними декілька операцій з обміну валют. При цьому кожна така операція проводилася за курсом, котрий був значно нижчий ніж ринковий. Створивши видимість чесного та вигідного партнера хмельничанину вдалося “втертися” в довіру до декількох людей та в подальшому здійснити декілька  операцій з більш солідними сумами, ніж ті, котрі були виконані для конспірації.

Так одного чоловіка зловмисник ошукав на 1,7 мільйонів гривень. Після цього на ту ж наживку попалося подружжя хмельничан, проте на дещо нижчу суму – 800 тисяч гривень.

Читайте також: У Шепетівці чоловіка оштрафували на кругленьку суму за побиття перехожої

Стороною обвинувачення в суді повністю доведено винуватість вказаної особи у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 190  Кримінального кодексу України (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах та повторно). З призначеним вироком суду першої інстанції покаранням засуджений не погодився та оскаржив його в апеляційному порядку, однак цю скаргу залишено без задоволення.