АТБ – надійний роботодавець

353

5-7 тисяч нових робочих місць щороку. Компанія «АТБ» стала лідером серед роботодавців у галузі роздрібної торгівлі. Рейтинг кращих прецедавців у 2019–2020 роках оприлюднив міжнародний кадровий портал grc.ua. За його версією роботу в “АТБ” вважають привабливою багато здобувачів вакансій. І це не дивно, бо за довгі роки діяльності мережа отримала бездоганну репутацію надійного роботодавця. Переваги працевлаштування у компанії не обмежуються стабільною офіційною зарплатою та гарним соцпакетом. Це ще й можливість стати фахівцем і побудувати успішну кар’єру.

Надійний та перевірений часом постачальник свіжих продуктів і якісних товарів першої необхідності за доступними цінами. Саме таким мільйони українців знають «АТБ». Компанія працює на українському ринку вже понад 25 років та лідирує за багатьма показниками. Мережа, до прикладу, є найбільшим роботодавцем. На підприємствах цієї корпорації працює понад 68 тисяч громадян.

При цьому велика команда лідерів постійно зростає. «АТБ» щорічно відкриває близько сотні нових супермаркетів, а понад півсотні магазинів модернізує. Так, навіть у важкому 2020-му прийняли перших покупців 127 нових супермаркетів «АТБ». Це – 5,5 тисяч нових робочих місць.

Кадрова політика компанії спрямована на системний і стабільний розвиток людського капіталу. Щоб мати в штаті висококласних фахівців, компанія ще на початку 2000-х вирішила навчати їх своїм коштом. У Дніпрі відкрили перший власний навчальний центр «АТБ». Далі аналогічні навчальні заклади з’явилися у Києві, Львові та Одесі. Щорічно у таких центрах підвищують кваліфікацію та отримують можливість кар’єрного зростання понад 4000 осіб. Ці кузні кадрів є гордістю компанії, оскільки забезпечують динамічний розвиток якісним потужним кадровим резервом. Понад 85% керівників торговельної мережі «АТБ» свого часу прийшли в компанію на рядові посади. Працюючи й навчаючись, вони стали висококласними фахівцями і будують успішні кар’єри.

Компанія «АТБ» за підсумками року утримує свої позиції серед найкращих роботодавців в українській торгівлі. За даними дослідження міжнародного кадрового порталу grc.ua, саме роботу в «АТБ» здобувачі вакансій вважають найбільш привабливою. Причому йдеться як про професіоналів, так і про тих, хто шукає перше робоче місце.

Окрім флагмана – торговельної мережі «АТБ-Маркет» – до складу корпорації «АТБ» входять численні підприємства, які займаються управлінням активами, логістикою, виробництвом продуктів харчування. Завдяки потужному кадровому потенціалу вони багато років поспіль лідирують у своїх сегментах бізнесу.