Безкоштовна юридична консультація. На початку місяця жителі Красилівської громади мають нагоду зустрітись із юристом обласної ради

219

Безкоштовна юридична консультація. На початку місяця жителі Красилівської громади мають нагоду зустрітись із юристом обласної ради. Таку традицію започаткували недавно. Зустрічі організували у декількох селах громади. Консультаціями планують охопити усі старостинські округи.

Перший четвер місяця. Саме у цей день можна отримати відповідь на питання від кваліфікованого юриста обласної ради. Юридична консультація сьогодні у Заслучненській громаді.

Для жителів громади такі прийоми є показником того, що про них не забувають і намагаються допомогти із вирішенням  проблем. Адже питань у селян безліч – від переоформлення спадщини до скарг на якісне обслуговування у закладах.

Така практика є позитивною для мешканців громад, адже консультацію можна отримати безкоштовно. Більше того, голови планують проводити такі прийоми не лише у центрах громад, а й у старостинських округах.

Тож юридична допомога зовсім поруч. Записатись на наступний прийом можна у старостатах громади.