Безпека у громаді – у Полонській ОТГ встановили сучасну систему відеоспостереження

287

Безпека у громаді. У Полонській ОТГ за останні роки активно розбудували систему вуличного освітлення. 22 із 30 сіл громади уже мають сучасні ліхтарі. На допомогу поліцейським і система відеонагляду. Камери встановили у найбільш людних місцях та на виїздах з міста. Такий крок допоміг знизити злочинність у громаді.

Полонська громада за останні 5 років освітила більше ніж90 населених пунктів. Реконструкції зазнали 48 кілометрів вуличних мереж. На вулицях засяяли майже 1000 нових світильників. Такий дороговартісний проєкт втілили завдяки спільним зусиллям.

В громаді замінили 270 старих світильників на нові. Саме місто оснащене ліхтарями лише на центральних вулицях. Віднедавна тут  облаштували 13 новітніх ліхтарів.Тож у темну пору доби Полонним  можна безпечно прогулятись. А школярі без страху повертаються додому після гуртків. Як, наприклад, третьокласниця пані Ілони.

Подбали у громаді і про відеоспостереження – 14 цілодобових очей спостерігають за порядком у різних районах Полонного. Це найбільш людні місця та виїзди з міста.

Доступ до записів із камер мають у міській раді та відділку поліції. Зберігаються дані 30 діб. Висока якість зображення дозволяє оперативно виявляти факти правопорушень.

Сервіс відеоспостереження значно знизив кількість дрібних крадіжок та хуліганств у громаді.

Відчувають безпеку у рідній громаді і самі мешканці.

Безпечна громада – це ще й якісні дороги. Але в цьому напрямку тут теж працюють.