Близько 2 мільйонів гривень виділили на оновлення міської амбулаторії

758

ВСЕ ВІДЕО НА НАШОМУ КАНАЛІ

Утеплений фасад, сучасна медична техніка та відремонтовані кабінети. Близько п’яти місяців триває ремонт амбулаторії загальної медицини №3. Вона розташована у мікрорайоні Гречани. За обсягами обслуговування населення вона вважається найбільшою в Україні. Нині 19 лікарів обслуговують понад 26 тисяч пацієнтів.

Капітальний та поточний ремонт триває. Цьогоріч близько двох мільйонів гривень з міського бюджету було виділено на оновлення амбулаторії загальної медицини №3. Фактично на фінішній прямій роботи із утеплення фасаду. Вже завершили облаштування вбиральні для людей із інвалідністю. Також встановили сучасний пандус для маломобільних груп населення. Частково відремонтовані медичні кабінети.

Частину діючої амбулаторії поки закрили на капітальний ремонт. Там замінюють систему опалення, шпаклюють стіни, готують кабінет для щеплень. Незмінними залишаться казкові малюнки на стінах. Лікарі надзвичайно задоволені покращенням умов праці. Кажуть, до 2017 року всі ремонтні роботи виконувалися власним коштом або внесками хмельничан.

Понад 100 тисяч гривень витратили на придбання нових меблів. Кабінети лікарів забезпечили комп’ютерноютехнікою. В січні повністю відремонтували лабораторію. Нині там безкоштовно проводять ряд аналізів. Якість нового обладнання не поступається тому, що у приватних клініках.

У складі міського центру ПМСД №2  знаходиться 13 амбулаторій. Тут за діючими деклараціями обслуговують близько 150 тисяч людей. Протягом останніх трьох років виділялися значні кошти з міського бюджету на їх оснащення.