Чемеровецька ОТГ не хоче йти в Дунаєвецький район

Місцева селищна рада зібрала позачергову сесію, щоб відстояти свою принципову позицію

731

У Чемерівцях місцева ОТГ обурена рішенням щодо приєднання Чемеровецького району до новоствореного укрупненого Дунаєвецького району, яке було схвалене вчора, 2 липня, в ході засідання профільного комітету Верховної Ради. Про це повідомляється на офіційній сторінці ОТГ у соцмережі Facebook.

Таке невдоволення викликане тим, що згідно першого проекту, який був погоджений з усіма інстанціями, Чемеровецький район  мали приєднати до складу нового Кам’янець-Подільського. Однак, несподівано для всіх, профільний комітет ВР прийняв зовсім інше рішення. Це призвело до того, що місцевий депутатський корпус зібрав позачергову сесію, під час якої місцеві депутати розробили  та затвердили звернення до Президента, Кабінету міністрів, Верховної Ради та керівництва Хмельниччини. У звернені депутати Чемеровецької ОТГ вимагають “вжити необхідних заходів та покласти в основу прийняття остаточного рішення проєкт щодо віднесення Чемеровецької ОТГ до новоутвореного Кам’янець – Подільського району”.

На думку громади, Чемеровецький  район завжди був історично, територіально та ментально  ближчим до Кам’янця-Подільского. При цьому у зверненні зазначають: вже багато років поспіль Чемерівці тісно співпрацюють з Кам’янцем-Подільским. За словами місцевих депутатів, між ними прекрасно функціонує не тільки інфраструктура у прямому значенні цього слова, але й інфраструктура їхніх відносин чи не в кожній сфері діяльності.

 Читайте також: У Чемерівцях районна лікарня припиняє прийом пацієнтів

“Усі ці чинники слугували тому, що мешканці Чемеровецької об’єднаної територіальної громади з початку напрацювання пропозицій підтримують приєднання нашої території до Кам’янець-Подільського району”, — підкреслюють автори звернення.