Чемпіонат міста з футболу: фінал

118

ВСЕ ВІДЕО НА НАШОМУ КАНАЛІ

Десять претендентів і лише один переможець. У Хмельницькому завершився чемпіонат міста з футболу. Стартували змагання два місяці тому. На початку турніру було десять команд. До фінального поєдинку дійшли найсильніші. У вирішальному матчі зустрілися вихованці першої ДЮСШ та «Поділля».

Карантин карантином, а футбол за розкладом. У Хмельницькому завершився чемпіонат міста серед дітей. Стартували змагання два місяці тому. Кожен поєдинок, кажуть організатори, провели з дотриманням усіх вимог.

Аби не було скупчення дітей, щодня проводили лише по одному поєдинку. Кожен матч грали на вулиці. Чемпіонат цілком пристосовували до карантинних вимог. Перенести турнір, кажуть організатори, і не думали. Діти повинні змагатися. Це – своєрідний підсумок тренувань.

Цьогорічний чемпіонат міста стартуваву середині вересня. На початку турніру було десять команд. До фінального поєдинку дійшли найсильніші.

За право брати участь у чемпіонатах області та України боролися вихованці першої ДЮСШ та «Поділля». Саме ці дві команди зустрілися у вирішальному матчі. Перемогу здобули подоляни.

У ворота суперників подоляни забили два м’ячі – на перших хвилинах першого тайму та на перших другого. Вирішальний дубль оформив півзахисник команди Ілля Средюк.

Вдалося подолянам отримати перепустку і на наступні чемпіонати. На прийдешні вихідні вони боротимуться за кубок області, а вже навесні заявляться на чемпіонат України.