Чемпіони зі стрільби. Хмельничани взяли участь у всеукраїнських змаганнях «Поліське полювання»

142

П’ять нагород у спортивну скарбничку області. Хмельничани взяли участь у всеукраїнських змаганнях «Поліське полювання». Турнір відбувся у Чернігові та об’єднав понад сотню учасників зі всієї країни. Спортивну честь Хмельниччини відстоювали вісім спортсменів. На усіх вони завоювали п’ять нагород. Чотири золотих нагороди та одна бронзова. Переможці увійшли до національної збірної. Тепер подоляни боротимуться за медалі чемпіонатів Європи та світу зі стрільби з малокаліберної зброї.

Нашим спортсменам не було рівних. З-поміж шести комплектів нагород вони завоювали чотири. Більше того, хмельничанка Крістіна Гілевич перевершила рекорд України.

Ще раз перевершити саму себе Крістіна зможе вже у червні. Вона та ще троє спортсменів увійшли до національної збірної. Це, якщо про стрільбу з малокаліберної зброї. Попередньо ще шестеро подоляни пройшли відбір зі стрільби з пневматичної зброї.

Чемпіонати Європи та світу прийматиме Франція. Хмельничани мають усі шанси здобути нагороди й там. Вони – фаворити не лише для України, а й для Європи та світу.