Через касові апарати в парламенті може “полетіти голова” Данила Гетманцева

Опозиційні депутати вимагають негайно відтермінувати обовязкове запровадження касових апаратів

2022

У Верховній Раді може “полетіти голова” очільника  парламентського комітету Данила Гетманцева, якщо депутати не проголосують за відтермінування обов’язкового впровадження касових апаратів для ФОПів.

Бунт проти очільника Комітету податкової, митної та фінансової політики з його усуненням із посади обіцяють влаштувати депутати-опозиціонери. Зокрема, проти Гетманцева об’єднались парламентська фракція “Батьківщини” і депутатська група “За майбутнє”. Про це заявив із парламентської трибуни нардеп із групи “За майбутнє” Тарас Батенко.

“Сьогодні, якщо ми не вирішимо проблеми з РРО, якщо ми не допоможемо вирішити це питання для наших ФОПів, наша депутатська група “За майбутнє” (я більш ніж переконаний, що до нас приєднаються інші фракції та групи) буде ініціювати реєстрацію проекту постанови щодо звільнення пана Гетманцева з посади голови профільного комітету”, – пригрозив Батенко.

Close-up of a person using a credit card payment system

Він також пригрозив депутатам, що в разі їхнього небажання обговорювати цю проблему зі своїми колегами, з ними розмовлятиме вулиця. Тому вони вимагають вирішити її негайно у сесійній залі.

Його колега Юлія Тимошенко, у свою чергу, заявила, що Україна – єдина в світі держава, яка в період пандемії взялася за утиски малого бізнесу. Один із таких наступів на позиції ФОПів – вимога щодо обов’язкового впровадження касових апаратів.

“Я прошу депутатів прийняти два законопроєкти: 4313 про відтермінування більш ніж на рік касових апаратів та 3853-2, який скасовує насилля над малим і середнім бізнесом”, – висловила свою вимогу Тимошенко.