Чи популярне страхування серед  подолян?

462

Зламана нога, побитий градом дах чи  розтрощене в ДТП авто. Все це передумови до отримання страхової виплати, за умови укладення договору.  Накопичувальні програми лише  починають користуватися попитом серед подолян.  А от автоцивілка  – це досить популярний вид страхування.

Надійне майбутнє – саме до цього прагне кожен. Проте мало хто задумується, що ж варто зробити для щасливого життя. Поки у Європі та світі успішно діють сотні накопичувальних та страхувальних програм, українці не поспішають  укладати договори на страхування життя та здоров’я. Попитом користується  страхування авто, адже воно є обов’язковим , та страхування при виїзді за кордон.

Поступово  суспільство усвідомлює, що  варто себе убезпечити від негативних факторів. За останні кілька років популярності  набули накопичувальні програми  для навчання дітей.

Медична страхування  лише починає набирати популярності.  І тут має значення, хто в кінцевому випадку отримає гроші – медустанова чи клієнт, адже суми різні.

У страховій агенції наголошують – страхові внески, всупереч міфам, не є надто великими. Щоб застрахувати себе від нещасного випадку, людині це коштуватиме не більше, як дві чашки кави на день.