Чужі гроші та чуже авто допомогли хмельничанину потрапити на лаву підсудних

Про те, що чуже добро та ще вкрадене, не принесе користі відомо давно, проте 32−річний хмельничанин, очевидно, вирішив перевірити на власному досвіді цю просту істину, за що й поплативя своєю волею

167

Ще у лютому минулого року чоловік викрав автомобіль «Mersedes – Benz» свого колишнього роботодавця, який стояв у дворі однієї із багатоповерхівок обласного центру. На краденому авто він поїхав до Ярмолинців. Однак катався чоловік недовго. Невдовзі легковик знайшли на узбіччі автошляху.

Проте на цьому чоловꞌяга не заспокоївся. Він, не зважаючи на жодні моральні приписи та загальнолюдські норми, обікрав ще й рідну сестру.  Прийшовши до неї в гості, нечистий на руку брат, поцупив ключі від квартири, які витяг із її сумочки. А потім, нагодившися до помешкання, за відсутності господині, викрав усі заощадження та прикраси. Загалом, обікрав сесстру на суму понад 60 тисяч гривень, повідомляють в Окружній прокуратурі міста Хмельницького.

Працівникам Окружної прокуратури вдалося довести вину 32−річного чоловіка у скоєнні крадіжок та незаконному заволодінні транспортним засобом. А Хмельницький міськрайонний суд призначив йому покарання у вигляді трьох з половиною років позбавлення волі.

Нагадаємо, що на Дунаєвеччині молодик викрав авто аби поїхати на побачення до дівчини