Чи готові освітні заклади Хмельниччини до нового навчального року.

131

Поки учні відпочивають та оздоровлюються, їхні навчальні заклади готуються до нового навчального року. Про готовність  освітніх установ  до нового сезону говорили обласні посадовці.  Загалом у області цього року заходами  реорганізації,  закриття, перейменування та пониження освітніх ступенів охоплять понад двадцять закладів. Натомість три школи планують відкрити.

Першого вересня поріг закладів освіти краю переступлять чотирнадцять тисяч першокласників. На їхнє навчання у цьому році виділили близько сорока мільйонів гривень. За ці кошти закупили нові меблі та дидактичні матеріали та навчання педагогів.

Щодо закупівель, то в області планують придбати два десятки одиниць автобусів. Частину автотранспорту обладанють для дітей із особливими потребами.

Цей транспорт передадуть  опорним навчальним закладам. Цього року їх побільшає. Адже у департаменті планують закриття багатьох малокомплектних  шкіл.

Разом із закриттям та реорганізацією навчальних закладів, цього року на Хмельниччині відкриють одразу три нових  школи. Їх планують ввести у експлуатацію до кінця року.