«Чисті береги водойм»: працівники рибгоспу поприбирали біля Кудрянки

691

«Чисті береги водойм»: працівники рибгоспу поприбирали біля Кудрянки. Екологічну акцію у Хмельницькому провели у рамках міжнародної. Кажуть, до неї долучаються традиційно – кожної третьої неділі вересня. До справи підходять особливо відповідально, адже, як ніхто, знають чим небезпечні купи сміття поблизу водних об’єктів. Вітер та дощі постійно зносять непотріб у воду, отруюючи її. Звідси – мор риби та інші екологічні негаразди. Їх можна уникнути, просто навчившись відпочивати культурно.

Працівники рибоохоронного патруля від самісінького ранку – працюють поблизу Кудрянки. Разом із студентами ХНУ та фахівцями департаменту екології міста чистять береги річки. Сміття тут – чимало.

На рахунку пані Ірини це – далеко не перший пакет. Жінка дивується, звідки тут стільки сміття. Певна, відпочивати можна не так – по вуха в непотрібі, а чемно й культурно.

Вартість одного пакета – геть не захмарна. Власне, скористатися можна і тими, в яких їжу та напої принесли. В рибоохоронному патрулі певні, наших людей ще вчити і вчити: забруднення екології – це зовсім не жарти. Наслідки можуть призвести до катастрофи.

Аби зберегти воду чистою, а рибу живою у рибоохоронному патрулі традиційно долучилися до міжнародної акції. Щороку у третю неділю вересня у всьому світі активісти-екологи розчищають береги. Наразі у Хмельницькому відчистили прибережну зону Кудрянки. Тут, кажуть, брудно – як скрізь. Тож, просять людей учитись відпочивати.

Власне, ось ця купа сміття  лише частина з того, котре вивезли від Кудрянки. Учасники акції не приховують, від побаченого та зібраного відчуття переповнюють.