COVID-19: Хмельниччина ризикує потрапити до жовтої зони

За минулу добу на Хмельниччині зафіксовано 31 новий випадок коронавірусної інфекції

799

На щоденному брифінгу у Хмельницькій ОДА зазначили, за упродовж останніх п’яти днів на Хмельниччині невпинно зростає кількість інфікованих COVID-19.

Сьогодні в області  підтверджено 1255 випадків COVID-19. Зараз на лікуванні перебуває 245 пацієнтів.

«Поки що ми все робимо для того, щоби підтримати один спеціалізований заклад – інфекційну лікарню. Тут відіграє важливу роль досвід персоналу та їхня готовність надавати допомогу хворим на коронавірус. Коли  матимемо стаціонарних хворих на COVID-19 понад 120-130, тоді вирішуватимемо питання їхньої госпіталізації в інші заплановані медзаклади», – зауважив перший заступник голови ОДА Роман Примуш.

За попередніми підрахунками область може потрапити в “жовту” зону, яка передбачає обмеження відвідування установ і закладів соціального характеру (інтернати, психіатричні заклади тощо). Віднесення області до тієї чи іншої зони буде залежати від динаміки захворювання на кінець тижня. Обмеження будуть діяти виключно на окремих територіях, а не по всій області, повідомляють у Хмельницькій ОДА.

Серед тих, у кого виявлено інфекцію – двоє працівників ОДА. У зв’язку з цим взяті проби на ПРЛ-тестування в усіх працівників цієї державної установи. Результати тестів орієнтовно будуть завтра, але контактних осіб уже відправили на самоізоляцію. Облдержадміністрація поки переходить на роботу в закритому режимі.