Царство слонів оселилося у Хмельницькому.

420

Царство слонів оселилося у Хмельницькому. Днями містянам презентували новий музей «elephant». Його родзинка в експонатах, зібраних зі 100 країн світу. 1000 слоників знайшли своє місце на полицях, столах та за склом. Вони фарфорові, кришталеві, паперові та навіть з кіндерсюрпризів.

Звичайне хобі переросло у музейні експонати. Понад 35 років містянин Ігор Байдак збирає різноманітних слоників. Їхню кількість на 2019 рік він вже точно не знає. І от коли набридло їх тримати подалі від людей, вирішив відкрити свій музей. Назва в нього відповідна – «Еlephant». На полицях розташовано майже 1000 слонів зі 100 країн світу. Вони різного розміру, матеріалу та кольору.

Статуетки, картини та горнятка – усе у відповідній тематиці. Для різноманіття власники доповнили представлену колекцію поштовими марками, які не залишать байдужим жодного філателіста.

Колекція налічує чимало подарунків від друзів та знайомих. До прикладу, Марія Лесичук 20 років тому передала два слоненятка, які привіз з В’єтнаму чоловік. Каже, приємно бути дотичною до сьогоднішнього відкриття.

Відвідувачі кажуть, у музеї вони зможуть знайти затишок, якого частенько не вистачає у буденності.