ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

55

1 жовтня людство відзначило Міжнародний день людей похилого віку. Саме до цієї дати приурочили акцію від благодійного фонду «Карітас – Хмельницький». Волонтери вкотре підтримали підопічних та бенефіціарів проєкту «Соціально-культурна спільнота «Молоді серця».

Міжнародний день людей похилого віку. Саме до цього свята «Карітас – Хмельницький» приурочив благодійну акцію, де вчергове підтримали підопічних. Реалізація проєкту триває вже майже 2 роки та фінансується німецьким урядом та фондом ЕVZ.

Під опікою фонду перебувають люди, які зазнали нацистських та сталінських репресій, колишні в’язні концтаборів, учасники та діти війни. Привітати бенефіціарів долучилася солістка Хмельницької обласної філармонії Олена Івасюк.

Благодійний фонд завжди підтримує своїх підопічних як морально, так і матеріально. Тут проводять різні тренінги, екскурсії та вистави. Самі ж учасники кажуть, найголовнішим для них є саме спілкування.

 У святкову програму увійшли фуршет та чаювання. Також бенефіціарам вручили продуктові набори. Кошти для їх придбання збирали на сайті «Української Біржі Благодійності». Збір на сайті Добро.юа ще триває. Їх використають на проєкти : «Подаруй літнім людям можливість вижити» та «Голодна старість 6».