День села в Олешині.

1135

Олешин  відсвяткував день народження. Запальним концертом та гарним настроєм селяни  відзначили чергову річницю заснування населеного пункту. Завершення осінньо-польових робіт  сприяло тому, що на концертній програмі було людно.  На урочистостях відзначили кращих жителів села та новонароджених олешинців.

Святково та піднесено Олешин  зустрічає день народження. Село має кількасотрічну історію – його заснування, кажуть місцеві, відбулося на 50 років раніше Хмельницького. Нині Олешин – перспективний населений пункт,  де проживає  майже три тисячі населення. У святковий день десятки щасливих посмішок заполонили майданчик біля будинку культури.

В урочистій частині жителі селища приймали вітання від посадовців та артистів. Долучилися до святкування і представники благодійного фонду Сергія Лабазюка  «Ми поруч», які привітали найстарших  олешинців та новонароджених пам’ятними подарунками та грамотами.

Велике та перспективне село нещодавно прийняло виважене рішення – створити нову громаду з центром в Олешині.

У святковий день  саме час поговорити про здобутки та перспективи – Олешин має гарні досягнення. Проте роботи на майбутнє вистачає.

Гарні пісні від подільських артистів запалювали публіку. Під час святкування представники благодійного фонду «Ми поруч» усіх охочих частували духмяною юшкою та смаженими ковбасками. Тож гарні враження  у жителів села залишаться надовго.