Дмитро Габінет провів презентацію за рік роботи та розповів про ймовірні причини свого звільнення

186

ВСЕ ВІДЕО НА НАШОМУ КАНАЛІ

Рік діяльності і звільнення. Дмитро Габінет  відзвітував за зроблене на посаді. Цього тижня у столиці йому повідомили новину, яка стала для поки ще голови несподіванкою. У вівторок таке рішення йому озвучив заступник керівника офісу президента. За два команда посадовця підготувала презентацію про діяльність.

Викладач без великого управлінського досвіду. Призначення Дмитра Габінета стало несподіванкою для області, і не меншим здивуванням для нього самого. За рік роботи , зізнається голова адміністрації, було чимало викликів. Серед них – реформа децентралізації. Тут шукали компроміси з громадами, але на поділ на райони у Дмитра Анатолійовича своя думка.

Дмитро Габінет пишається будівництвом шкіл та доріг в області. Довелось зіштовхнутися і з нерозумінням місцевих керівників. Серед досягнень визначає розвиток агросектору та будівництво очисних споруд в Понінці.

Як каже Дмитро Габінет, йому не соромно за жодне кадрове призначення. За час своєї роботи, каже, область відзначилась кількома гучними звільненнями та корупційними скандалами.

Викликом  у роботі голова адміністрації вважає запровадження карантину та боротьбу із повідом. Рішення подекуди були компромісними, проте ефективними.

Рішення про своє звільнення Дмитро Анатолійович почув у вівторок у столиці. Про причини такого кроку йому, каже, не повідомили.

Керівник адміністрації переконаний, став жертвою поличних ігор через свою принциповість. Адже за показниками розвитку Хмельниччина утримує лідируючі позиції. Зі своїм ймовірним наступником знайомий опосередковано. А управлінський досвід на посаді називає безцінним.