Друге життя мікрорайону. Поблизу цукрового заводу, в Старокостянтинові, активно реанімують інфраструктуру.

409

Друге життя мікрорайону. Поблизу цукрового заводу, в Старокостянтинові, активно реанімують інфраструктуру. Садочки, школи, амбулаторії капітально ремонтують, аби місцевим мешканцям жилося комфортніше.

Частину міста поблизу цукрового заводу в Старокостянтинові узялися відновлювати. Цій будівлі, де нині розташований дитячий садочок, понад сто двадцять років. Приміщення вже давно застаріло і потребувало ремонту. У мерії вирішили не баритися – викроїли кошти його на осучаснення з місцевої скарбниці. Долучилися і волонтери з Нідерландів, тож разом назбирали більше ніж три мільйони гривень. За цю суму повністю утеплили фасад, перекрили покрівлю, встановили освітлення та облаштували харчоблок.

Завершують ремонт і в садочку номер три.

Тут теж провели внутрішні та зовнішні роботи, встановили нову систему опалення та довели до ладу підвальне приміщення. Нині облаштовують дитячий майданчик.

Усі садочки у цьому мікрорайоні будуть, як новенькі, – каже Микола Мельничук. Осучаснять і школи. Роботи в цьому напрямку активно тривають. Приміром у ЗОШ номер один ремонт вже завершили. Будівлю повністю утеплили, провели внутрішні роботи, облаштували сучасну їдальню та спортивний зал. На це витратили близько 20-ти мільйонів гривень з місцевого бюджету.

А це спортивна зала першої школи, яку повністю реанімували. Тепер тут можна виховувати справжніх чемпіонів, –  кажуть у школі.

Нову залу разом з майбутніми чемпіонами випробовує і міський голова.

А ось стадіон «Центральний» невдовзі зможе приймати навіть спортсменів-міжнародників, – тішиться Микола Мельничук. Нині тут завершують ремонт бігових доріжок. Вартували роботи близько 15-ти мільйонів гривень, ще 9 невдовзі планують освоїти. Це кошти з місцевої скарбниці та інвесторів. У планах міської влади збудувати в Старокостянтинові потужний спортивний комплекс.

Також у Старокостянтинові активно реанімують медичні заклади. Кілька амбулаторій сімейної медицини вже осучаснили. Там готові надавати лікарські послуги на гідному рівні.

Загалом у місті робиться чимало, аби мешканцям було комфортно проживати в Старокостянтинові, – констатує Микола Мельничук.

Попереду ще чимало планів, додає міський голова, які неодмінно втілять у життя.