Дві платіжки за одну послугу. Відтепер за газ споживачі платитимуть за окремими рахунками.

391

 Дві платіжки за одну послугу. Відтепер за газ споживачі платитимуть за окремими рахунками. Рішенням Нацкомісії продаж блакитного палива відокремили від розподілу. А ще – підвищили тариф для газорозподільного підприємства. В Хмельницькгазі кажуть, це – європейська практика. Вона зручна як для підприємства, так і для споживачів. 

 В Хмельницькгазі кажуть, тариф підніматимуть в 2 етапи. Спершу він буде дещо вищий, потім знизиться.

 Плата за розподіл розраховується індивідуально шляхом сумарного споживання блакитного палива за минулий газовий рік, а це – з 1 жовтня до 30 вересня. В 2020 це – за 18-19-ий. Платіж розбивається на 12 місяців рівними частинами. Формула наступна.

 В Хмельницьгазі певні, розподіл плати за постачання – річ досить зручна як для підприємства, так і для споживачів. Адже, знімає із них навантаження на опалювальний період.

 За бажанням клієнта проплату можна здійснювати і наперед – поквартально, за півроку і навіть за рік.

 В тарифі і ремонт мереж, і матеріали, і обслуговування, і заробітні плати – тут вся робота газопостачального підприємства. Тому, проплати у краян просять не прострочувати – робити їх до 20 числа кожного місяця. Наголошують, за невчасну проплату передбачено штраф. 2 місяці і сума зростає двічі. До слова, рахунок за доставку наразі можна перевірити он-лайн в особистому кабінеті або дочекатись квитанції від Укрпошти.