Двох посадовців ДФС та ДПС із Хмельниччини підозрюють у збуті таємної інформації

Підозрювані здійснювали несанкціоноване копіювання інформації для службового використання, після чого збували її третім особам

503

ВСЕ ВІДЕО НА НАШОМУ КАНАЛІ

Працівники слідчого відділу ДБР Хмельницького, під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури, а також за сприяння співробітників СБУ викрили злочинну діяльність двох посадовців з податкової та фіскальної служби. Про це інформує прес-служба прокуратури Хмельницької області.

В ході слідства було встановлено декілька фактів несанкціонованого копіювання інформації з “Єдиного реєстру податкових накладних”, яка призначена лише для службового використання. При цьому підозрювані не тільки копіювали її, а й збували третім особам.

Підозрюваними виявилися керівник одного з підрозділів ГУ ДПС Хмельницької області та аналогічний посадовець з ГУ ДФС. Вони мали відповідний доступ до таємної та службової інформації що до діяльності деяких підприємств, що розташовані на Хмельниччині.

За фактом вчиненого порушення закону, обом чоловікам вже оголосили про підозру у відповідності до частини 2 статті 362 (несанкціоновані дії з інформацією, яка обробляється в автоматизованих системах) КК України.

Читайте також: У Хмельницькому приватного детектива підозрюють у незаконному збуті таємної інформації

Також у посадовців був ще один спільник, який їм допомагав. Йому теж оголосили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 361-2 (несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в автоматизованих системах) КК України.

Наразі сторона обвинувачення завершує досудове розслідування.