Фестиваль повстанського духу.

512

«Боївка» та кіноперегляд. Вперше у Хмельницькому відбудеться фестиваль повстанського духу. На ньому усі присутні познайомляться з історію та традиціями УПА. Впродовж  дня у декількох локаціях усіх розважатимуть іграми та патріотично-тематичними співами. Організувати такий захід вирішило Товариство Збереження Історії України «Січ» та Хмельницькі Пластуни.

15 жовтня у Хмельницькому пройде перший фестиваль, приурочений 75-й річниці створення Української повстанської армії. Організатори поставили за мету розповісти історію національно-визвольної боротьби, яка тривала з 1942 по 1953 рік.

Відкриття фестивалю відбудеться об 11 годині в музеї історії міста Хмельницького. Усі присутні зможуть прослухати лекцію, присвячену УПА.

Ближче до обіду всіх розважатимуть настільно-рольовою грою «Боївка». Це український аналог гри «Мафія». Її організатори розробляли власноруч. І вперше презентуватимуть для учасників фестивалю.

На завершення, о 18 годині, усіх запрошують  до кіноперегляду. Він відбудеться в агенції сталого розвитку «Астар».  Назву стрічки організатори поки не розголошують, але обіцяють – фільм обрали цікавий та пізнавальний.