Фестиваль хорового мистецтва відбувся у Хмельницькому.

721

22 хорових колективи зі всієї області взяли участь у фестивалі «Співає юність України». Цей захід проводиться раз на два роки. Організатори кажуть – щоразу кількість учасників збільшується. Серед них обирають найкращий колектив, який в подальшому представлятиме Хмельниччину на Всеукраїнському рівні.

22 співочих колективи з шести міст, шести районів та десяти тергромад області взяли участь у фестивалі хорового мистецтва «Співає юність України».

Головною метою фестивалю організатори називають залучення дітей до відродження та становлення традицій національної музично-хорової школи.

Серед учасників як новачки, так і досвідчені  колективи. Так вже не вперше на фестиваль приїхали кадети з Городоцької ОТГ.  Хор існує з 2014 року, на фестивалі вже брали участь, сьогодні сподіваються на перемогу.

За перемогою приїхали і учасники дівочого хору «Юність» з Ямпільської селищної ОТГ.  Керівниця, Олена Теребей, каже – суперники на фестивалі сильні, та вірить в своїх дівчат і їхню любов до співу та музики.

Впродовж кількох днів журі обере переможця і цей хор візьме участь у змаганнях серед співочих колективів зі всієї України.