Форум регіонального розвитку

644

Розумне зростання Хмельниччини та розвиток територій. Вперше в Хмельницькому відбувся форум регіонального розвитку в рамках реформи децентралізації влади. Більше сотні представників об’єднаних територіальних громад краю мали змогу послухати та задати запитання провідним українським та європейським експертам.

«Розумна економіка Хмельниччини», «Розумна освіта», «Розумний простір», та «Розумний розвиток людського потенціалу і залучення інвестицій». Саме ці чотири платформи  стали ключовими при проведенні форуму регіонального розвитку.  Перший за ліком зібрав більше сотні представників об’єднаних громад Хмельниччини та близько двох десятків  як українських, так і закордонних експертів. Вони декілька годин навчалися – як розвивати вже існуючу громаду.

Окрім українських експертів були і гості із Європейського союзу. Вони зазначають, саме нові об’єднанні територіальні громади мають великі шанси знайти інвестора, котрий буде вкладати кошти у малий та середній  бізнес на території ОТГ. А це, в свою чергу, відкриватиме нові можливості.

Наразі в області діє 33 ОТГ. До кінця року буде створено ще шість. Корисними навчання стануть для тих, хто цей шлях тільки починатиме.

Про що ще говорилося на форумі дивіться у підсумковому випуску новини на нашому телеканалі.