Футбол на усіх рівнях.

70
Старт 1/4 фіналу Кубку Хмельницької області по футболу було дано в День Конституції України в районному центрі міста Дунаївці. Де місцевий “Епіцентр”, який за 5 хвилин до свого дебюту в Аматорській лізі України, екзаменував земляків з “Крила Рад”. І, як виявилось нижчі за рангом іспит провалили з антирекордним для себе рахунком 1:8. Останній раз ці команди в рамках обласних змагань зустрічались в далекому 2011 році. Тоді господарі у першій грі перемогли 2:1, а ось в селище Дунаївці на гру не зявились. Принаймі хочеться нагадати, що в обласних змаганнях у 2012 та 2013 році команда з райцентру не приймала участь. Натомість “Крила Рад” у цих роках двічі ставала чемпіоном області у Першій групі. А ось, що до цьогорічної кубкової гри то вона розпочалась з розпису у воротах “Епіцентру” – Юрія Горського (Крила Рад), але все таки на перерив зберігаючи інтригу команди пішли при рахунку 1:1. Ну, а другий тайм “пішов із градом” в ворота “Крила Рад”. Вітаю підопічних Володимира Ігнатьєва, а своїм хлопцям дякую за першу половину гри. Забиті голи любимої команди – це велика радість для вболівальників, що і було добре відчутно на стадіоні у цей святковий день. На цій стадії “іскра” Теофіполь перемогла “Лісівник” Шепетівку – 3:0, “Случ” Красилів з таким же рахунком переміг ” Еліту” Пасічна, а “Перлина Поділля” Білогіря, “Сокіл” Соколівку +:-, оскільки Соколівка не приїхала на гру. Тож півфіналіст для наших хлопців з “Епіцентру” це “Перлина Поділля”.
В Чемпіонаті області у Першій лізі у групі “Південь” де виступає “Крила Рад”, лідер “Евеліна” Ярмолинці теж сенсаційно не поїхала в Деражню отже +:-. І турнірна таблиця стала ще більш запутаною тож боротьба за вихід у фінальну пульку буде запеклою
30 червня в Дунаєвецькому районі відбувся черговий тур за участю великої кількості легіонерів в усіх командах. Зброю склали лише футболісти “Нива” Лошківці (Дунаєвецька селищна ОТГ), які не явились в селище Дунаївці на гру з Смотричем. А це вже дається взнаки з новою силою антифутбольна лінія “головного ідеолога” футболу в ОТГ (не має уже просто бажання називати цю фамілію), який попросту кажучи “зїв” великого трудягу на футбольній ниві, в минулому гарного футболіста, тренера, наставника, який виховав цілу плеяду класних футболістів нашого регіону в селах – Міцівці, Лошківці, селище Дунаївці і створив саме команду “Нива” Лошківці – Горобця Володимира Васильовича. Отже “Нива” Лошківці – Смотрич 0:3; “Дружба” Нестерівці – “Студениця-1” 6:1. “Спортлідер” – “Міць” Міцівці 3:1. За призові місця тусовка продовжується, все під покровом ночі і турнірна таблиця теж.
Анатолій Кухаренко.