ГЕРОЯМ-СЛАВА! 

225

Хмельничани долучилися до Всесвітньої акції «Ангели памяті». ЇЇ проводять щорічно, вшановуючи Героїв Небесної Сотні. Під час акції паперових ангелів розвішують на деревах як символ загиблих людей під час Революції Гідності. Ідея належить мистецькій агенції «Територія А». У Хмельницькому акцію провели вчетверте.

Школярі до пам’ятника Героїів Небесної Сотні у Хмельницькому принесли сотні паперових янголів. Виготовляли їх напередодні власноруч. Для цього використовували папір. Кажуть – це екологічний і простий матеріал.

У простому матеріалі багато символізму, – кажуть педагоги. Перед тим як долучитися до акції провели зі школярами патріотичні бесіди.

Акцію називають ще «тихою» адже відбувається без промов і парадів. Кожен може вирізати паперового янгола і повісити, до прикладу, вдома.

Про те, що війна триває хмельничанам нагадує експозиція на Проскурівській. Тут розмістили 39 тематичниих інсталяцій зі світлинами Героїів Небесної Сотні та російсько-української війни.

Проскурівська у синьо-жовтому кольорі українського стягу, і червоно-чорного –національно-визвольної боротьби. Патріотичний настрій гармонійно доповнюють світлини героїів,- діляться враженнями хмельничани.

Вшанувати героїв хмельничан запрошують найближчої неділі. Марш памяті стартує о 15 годині від кінотеатру Шевченка. Вулицями міста колона вирушить до пам’ятника Небесній сотні, де відбудеться панахида.