Герої очима дітей: у Хмельницькому оголосили переможців конкурсу малюнку

588

Герої очима дітей. У Хмельницькому нагородили переможців конкурсу малюнку «Слава Героям». Він має статус Всеукраїнського та присвячений Дню захисника України. Майже двісті юних художників з різних регіонів надіслали роботи на розгляд журі.

 Картина, про яку розповідає Владислав, нині висить у виставковій залі дитячої школи образотворчого мистецтва. За цю роботу до рідного Нетішина хлопчик повезе диплом  першого ступеня.

 З Нетішина разом з юним художником приїхала його вчителька. Пані Алла успіхами своїх вихованців пишається. Серед семи її учнів, які надіслали свої роботи, троє отримали нагороди.

 Вперше конкурс «Слава Героям» організували у 2017 році. Два роки тому участь у ньому брали лише місцеві учні. Цьогоріч він набув статусу Всеукраїнських.

 Майже двісті робіт з різних регіонів надіслали учасники. А оцінювали їх відомі українські митці. Такий конкурс має на меті не лише розкрити таланти дітей, а й виховати у них патріотизм.

 Підтримав проведення конкурсу народний депутат України Сергій Лабазюк. Від його благодійного фонду «Ми поруч» учасники отримали мистецькі набори.

Такий заходи мають на меті не лише розкрити таланти дітей, а й виховати у них патріотизм, зазначають організатори. І сподіваються, що надалі кількість учасників та географія конкурсу лише збільшуватимуться.