Голова обласної державної адміністрації прозвітував за рік роботи.

145

Пишається  відбудовою аеропорту та планує працювати надалі. Голова обласної адміністрації Вадим Лозовий прозвітував за рік роботи. Як каже сам посадовець,  не все заплановане вдалося зробити. Та все ж успіхи у  розбудові Хмельниччини є.

Повний зал філармонії . Послухати звіт голови адміністрації приїхали голови ОТГ, прийшли керівники структурних підрозділів та активні хмельничани.

Спочатку Вадим Лозовий поінформував про економічні показники, реформу медицини та освіти. Не забув і про успіхи області у децентралізації. Відзначив  показники у спорті.

Як каже голова адміністрації, велике занепокоєння викликає стан доріг, та всім не догодиш. Хоча ремонти дорожники проводять, та грошей на всі відрізки розбитих автомагістралей не вистачає.

Як зізнався Вадим Лозовий, найбільш скандальною виявилась ділянка на Летичів. Там підрядник із Китаю досі не може здати об’єкт. Тепер йдеться про розірвання контракту, як наслідок ремонт дороги може затягнутися ще на 2 роки. А от чим дійсно пишається голова адміністрації – це поступовим відновленням аеропорту.

Наостанок додає, формує команду молодих та активних фахівців. Тож ані відпустка, а тим паче звільнення – не на часі.