Господарства Хмельниччини планують посіяти близько 850 тис. га ярини

451

Аграрії Хмельниччини активно проводять весняно-польові роботи

У повному обсязі завершено сівбу ранніх зернових культур, таких як ячмінь, пшениця, горох і овес, які займають 82 тис. га.

Про це йдеться у повідомленні Управління агропромислового розвитку та земельних відносин Хмельницької ОВА.

“Станом на 18 квітня ранніми ярими культурами вже засіяно близько 180 тисяч гектарів, або 46% до наміченого, зокрема агроформуваннями всіх форм власності в повному обсязі завершено сівбу ранніх зернових культур, таких як ячмінь, пшениця, горох і овес, які займають 82 тис га.”,- зазначається у повідомленні 

Продовжується посів соняшнику, який вже займає 58 тис. га, або 36% до наміченого. Цукровий буряк посіяно на площі 23,5 тис. га, або 90% від плану. Крім того, на площі понад 11 тис. га посіяно ярий ріпак, однорічні та багаторічні трави, лікарські культури.

Розпочато сівбу сої (1,6 тис. га) та кукурудзи на зерно (4 тис. га). Обсяги сівби цих культур становлять 1-2% до наміченого. Господарствами населення на площі 7,8 тис. га (12% від плану) посаджено картоплю.

«Для проведення комплексу весняно-польових робіт засипана необхідна кількість кондиційного насіння, закуплено мінеральні добрива та засоби захисту рослин. Забезпеченість матеріально-технічними ресурсами становить близько 96%, паливно-мастильними матеріалами — 72%».