«Готуємо дітей до школи»: хмельничан закликають допомогти сім’ям в складних життєвих обставинах

280

«Готуємо дітей до школи». На Хмельниччині стартувала масштабна соціальна акція, спрямована на допомогу сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах. Її уже 9 рік поспіль проводять соціальні служби краю. Цьогоріч дещо запізнилися через карантин. Тому, наразі намагаються надолужити.

«Готуємо дітей до школи». На Хмельниччині стартувала масштабна соціальна благодійна акція. Її реалізовують впродовж 9 років. Мета єдина – допомогти родинам, які опинились в складних життєвих обставинах.

На обліку соціальних служб Хмельниччини наразі таких понад 6 тисяч сімей, у них виховується більше як 10 тисяч діток. Допомогти усім і одразу не є можливим. Хоча усе залежить від громадської активності. Минулоріч, завдяки небайдужим людям до 1 вересня вдалося підтримати школярів із 22-ох родин. Наразі проходить черговий збір речей та шкільного приладдя.

Організатори акції наголошують, речі мають бути новими. Розміри одягу та взуття можуть різнитися, адже до школи готують учнів 1-11 класів. Наразі просять долучатися до доброї справи кожного небайдужого. Особливо просять долучатись райцентри та ОТГ.

У разі, якщо ви бажаєте долучитись до благодійної акції – звертайтеся до соціальної служби. Маєте змогу – допоможіть зібрати дітей до школи, адже, чужих, як-то кажуть, не буває.